
Консультація Човіків. Психолог Кейс. «Маленька зустріч,- великі відкриття»
#Кейс #Психологія #Консультація #Чоловік #30-40р. #Сильні_Слова #psycholog_ua #Руслан_Анчаков
Формат роботи 2 год. Зустріч – перша.(Домовлялася інша людина)/ Досвід роботи відсутній. + асоціація,- психолог психіатр. Вік -30-40 конфлікти у сфері «контакти».Сфера переопрацювання,- смисл(через алкоголь). Мої зони розвитку: В майбутній роботі пропонувати різні сценарії процесу консультації, більше давати можливості приймати рішення клієнту.
Інсайт для клієнта,- «Можна вирішувати проблеми по іншому» ; «Я за все життя нікому ніколи так багато не говорив»…
Розгорнуті думки.(мої)
Заплановану зустріч ми обговорили з ініціатором усього процесу,- третя сторона, яка хоче, щоб клієнт «став жити краще». Це завжди не просто насамперед, через не розуміння мотивації самого клієнта. + фактор, що не клієнт платить за консультацію(Це також впливає на мотивацію). Після запитання «Чи звертались ви колись до психолога, є у вас будь-який досвід в цій сфері?», відповідь була «Я що дурень…». Дальше пішла просвіта, хто такий психолог, психотерапевт, психіатр, і особливості моєї роботи. Це було мінімально затратно, тому, що я бачив не комфортний стан, і почав запитувати про мотивацію і бажання самого клієнта. Що стало поштовхом до встановлення контакту, а потім і довірливих стосунків. Він обережно почав, але поверхнево, я продовжив про принципи й формати роботи, і чим я можу йому бути корисним за ці дві години. Дальше пішов процес консультації, бо до того це було знайомство, встановлення довіри, без якої нічого б справді не було.
У клієнта було безліч сценаріїв, що він мені скаже на консультації, продумані ходи, але в процесі консультації все пішло «не так», точніше якраз все пішло «так». «Я не думав, що можу так багато вам розказати, я нікому за життя так багато і глибоко не говорив, я переступив через себе»
І це справді було так, я не знаю, що буде у майбутньому, але сьогодні для нього це був дуже великий і впевнений крок. Для мене,- важливо було «розв’язати йому ноги»
Руслан Анчаков
Практикуючий Психолог