Практикуючий психолог

Консультації Чоловіків.

Ви знаєте, що Чоловіки теж звертаються до психолога.
Найчастіші запитання це як стати успішним. Як покращити свою кар’єру, як заробляти більше. Прийняття важливих рішень. Як покращити стосунки із дітьми, із жінкою. Як бути гарним батьком, чоловіком. Як переживати постійні стреси, дорікання, що  «Все в тобі не так», як у не комфортному домі, місці, створити собі маленький комфорт.Різні способи вирішення проблем, крім стандартно прийнятих(друзі, алкоголь, спортзал.)
У роботі із чоловіками, важливо встановити довірливі чоловічі стосунки. Дати зрозуміти йому хто такий психолог, і чим він може бути корисний саме для нього. Важливо подивитись, чи показати де у чоловіка те місце на яке постійно «капають, і що робити коли каплі уже стають «морем».
Якось на консультації (це була перша зустріч) із чоловіком він мені сказав. « Я за усе своє життя нікому так багато про себе не розказував» Це було важливо для мене, але важливіше для нього. Я не говорив що він слабкий, я говорив, що на твої сильні плечі дуже багато покладено справ, і деколи тобі важко, і все частіше ти несеш із собою тягар, який ти із легкістю можеш відпустити. І часто так стається, що навіть на перших зустрічах чоловік відкривається і йде проти стереотипів, і залишається надалі чоловіком, сильним, але і щасливим!
Якщо ви тут почули щось спільне, що є у вашому житті, можливо те що зачіпає вас, і те місце, там де болить. Якщо ви хочете дихати на повні груди, повітрям щастя і любові, і вдихати його в дорогих вам людей. Тоді зверніться до мене, (напишіть, чи зателефонуйте), але я не зміню ваше життя, я допоможу вам, змінити його на краще.! Буду вдячний за лайк, репост, усмішку на вашому обличчі! Щастя вам і любові!

Поделиться в соц. сетях

Схожі статті