Практикуючий психолог

Консультації Поліцейських.

Працівники поліції теж звертаються до Психолога.

Найчастіші питання, це : як порозумітись із начальством, і взагалі чи це потрібно, чи переносити роботу на дім, і втягувати взагалі сім’ю в це; як не зриватись через цю роботу на інших людей;  як відпочити; як встигнути бути успішним, як взагалі встигати. Як відновити і покращити стосунки у сім’ї

Робота полягає насамперед у розуміння ускладненої специфіки роботи поліцейський. Розширенні бачення у своїй роботі не тільки негативні ,але і позитивні аспекти . Також у збалансуванні не тільки часу який витрачається на роботу,а взагалі часу усього життя.

Мені простіше знайди контакт із даною категорією клієнтів,яка насправді дуже рідко звертається за допомогою, тому, що я сам півтора року працював у патрульній поліції, і це багато в чому покращує процес консультації і взаємодії.

Якщо ви тут почули щось спільне, що є у вашому житті, можливо те що зачіпає вас, і те місце ,там де болить. Якщо ви хочете дихати на повні груди, повітрям щастя і любові, і вдихати його в дорогих вам людей. Тоді зверніться до мене,(напишіть , чи зателефонуйте), але я не зміню ваше життя,я допоможу вам, змінити його на краще.! Буду вдячний за лайк, репост, усмішку на вашому обличчі! Щастя вам і любові!

Поделиться в соц. сетях

Схожі статті