Практикуючий психолог

Консультації Сімейних Пар.

Все більше людей зараз звертаються до психолога.  Знайти спеціаліста якому можна довіритись, одне із найважливіших питань ,із яким стикаються  люди, які хочуть вирішити свої проблемні ситуації, або просто зробити своє ,і можливо не тільки своє, життя кращим.
Найчастіші питання із якими звертаються це тематика стосунків: як покращити стосунки із партнером; мій чоловік не слухає мене; моя жінка не поважає і не цінує мене; він зовсім не займається вихованням наших дітей; вона не дає мені підтримку і увагу; я втомилась від усього, я часто сильна, а хочу побути просто жінкою;  мені хочеться побути і слабкою; я хочу приділяти час не тільки іншим, а хоча б трішки і собі, для себе.  Вона постійно давить на мене;  Мені не комфортно в дома,- там постійні сварки і претензії. Мене недооцінюють як чоловіка; Я хочу відпочити, хочу комфорту.
Насамперед це довготривала робота, в найкращому форматі, окремо із кожним учасником, так і періодично спільні зустрічі. В якій часто працюємо із образами, гордістю, виною, не пережитим минулим (це може бути як і минулий партнер, так і конфлікти ,які були в минулому, але про які ми часто згадуємо) Повторюсь ,- це тривала робота під час якої кожний відриває своє «Я» по- новому, або по давно забутому. Це робота із тим щоб подивитись на себе, на спільне життя із усіх сторін і виокремити , що ж заважає любити себе, одне одного, бути щасливими» Це далеко не просто ,але воно того варте.!
Моя робота із стосунками, це була перша категорія у діяльності психолога( три роки тому) це був початок який і триває зараз, це насправді велика кількість годин, роботи із унікальними запитаннями, ситуаціями.Це покращення стосунків одне із одним, і насамперед із собою. І в кінцевому результаті це щасливі люди, сім’ї , їхні діти, і маленька частинка світу.
Унікальні питання,робота, ситуації ,із унікальними жінками, чоловіками, сім’ями. Якщо ви тут почули щось спільне, що є у вашому житті, можливо те що зачіпає вас, і те місце ,там де болить. Якщо ви хочете дихати на повні груди, повітрям щастя і любові, і вдихати його в дорогих вам людей. Тоді зверніться до мене,(напишіть , чи зателефонуйте), але я не зміню ваше життя,я допоможу вам, змінити його на краще.! Буду вдячний за лайк, репост, усмішку на вашому обличчі! Щастя вам і любові!

Поделиться в соц. сетях

Схожі статті