Практикуючий психолог

Психолог для Дітей та Батьків.

Зараз стає все більш актуальними питання,- як виховувати дітей; як правильно виховувати хлопчика, дівчинку; особливості чоловічого, жіночого виховання. Як виховувати дітей, якщо сім’я розлучена, як компенсувати виховання, якщо ти один(одна виховуєш) дитину, чи дітей. Забагато чи замало потрібно давати уваги любові,- як краще. Як встигати виховувати дітей, і балансувати своє життя. Як жити комфортно. Я втомлений(а), в мене немає на них часу.
Вирішити ці актуальні питання звичайно можливо і потрібно. Найкращий варіант роботи,- це комплексний, тобто із дитиною і батьками(або одним учасником) враховуючи насамперед вік дитини. Для батьків це консультації, для дітей це заняття-консультації, (в залежності віку дитини). І можливі спільні варіанти коли уся сім’я робить якесь цікаве заняття, що об’єднує їх, покращує мікроклімат, і стосунки взагалі.
«Із дітьми будь дитиною» Це моє основне правило, коли працюєш із дітьми. Інше основне правило ти повинен, буди щирим і чистим, дитина відчуває і зчитує твій емоційний насамперед стан, і якщо їй буде не комфортно, ти не знайдеш до неї підхід(який часто потрібно оновлювати) то вона не буде з тобою працювати, не буде нічого. Я  Понад 6 років працюю із дітьми різної вікової категорії. Працював в приватному садочку, і продовжую і зараз працювати в індивідуальному характері із різними віковими категоріями дітей. На заняттях, чи консультаціях ти даєш свободу дитині, вона не відчуває себе в замкнутих умовах, вона відчуває себе комфортно, але при цьому ти ведеш повністю весь процес роботи. Ти пропонуєш найрізноманітніші варіанти. Ти в партнерській позиції, а не в авторитарній і по іншому бути не може, бо це діти – чудові й  унікальні.
Якщо ви тут почули щось спільне, що є у вашому житті, можливо те що зачіпає вас, і те місце, там де болить. Якщо ви хочете дихати на повні груди, повітрям щастя і любові, і вдихати його в дорогих вам людей. Тоді зверніться до мене, (напишіть, чи зателефонуйте), але я не зміню ваше життя, я допоможу вам, змінити його на краще.! Буду вдячний за лайк, репост, усмішку на вашому обличчі! Щастя вам і любові!

Поделиться в соц. сетях

Схожі статті