Практикуючий психолог

Психолог для Підлітків та Батьків.

https://youtu.be/FzBHZJ9KCEg

Доброго дня, в даній статті та відео ви почуєте основне,- Що говорять  підлітки та їх батьки:
Мене не розуміють батьки;  Моя дитина настільки стала мені чужа; Мені не приємно із ними спілкуватись, вони мене ображають; Він(вона) не слухає мене, робить все по-своєму. Я не хочу іди додому, там постійні сварки, конфлікти; Ми хочемо для нього як найкраще; Я не хочу жити так, як цього хочуть вони, не хочу проживати їхнє не прожите дитяче життя, я хочу жити бо я цього хочу, — своїм життям. ;Така була гарна дитина, коли була маленька, а зараз виросло… ; Я краще буду спілкуватись із друзями, однолітками, вони мене краще зрозуміють чим вони, ; У нас уже немає сил, ми уже не  знаємо, що дальше робити. Вони мені чужі… Інколи таке враження,- що це не наша дитина.
Так, такі й інші подібні звучать на консультаціях. Звичайно вони мають досить сильний емоційний заряд, який на жаль часто буває негативним і який насправді дуже боляче ранить як підлітка, так і батьків.(частіше матерів)
Робота із підлітками досить не проста! Одне із найважливіших правил,- це встановлення довірливих відносин. Шість років я працюю із дітьми, і найчастіше це саме підлітки. І насправді це дуже цікава, і глибока робота. З кожним разом ти розумієш, що вони унікальні, не постійні, із неймовірним потенціалом і можливостями, які потрібно допомогти направити  у правильно русло. У роботі із ними ти повинен бути не просто професіоналом, а і другом, старшим братом, можливо якоюсь мірою трішки батьком. Ти маєш бути «своїм», розуміти його і його непростий, але унікальний внутрішній світ, в який він дуже обережно, при довірливих стосунках, тебе підпускає, і це надалі формує його як сильну і щасливу особистість.
Ця робота можлива без роботи із батьками, але вона буде мати набагато кращий ефект, коли буде спільна робота з усією сім’єю, або як часто буває мати й підліток. Бо якщо ти працюєш з однією стороною, яка вдосконалюється, стає кращою, і є такою поки був процес консультації, або поки іде додому, поки не вдома, але коли повертається в конфлікту ситуацію, все може повернутись тому, що було. Конкретніше підлітку важко покращувати себе, стосунки та розуміння себе, та й ще налагоджувати їх із сім’єю. Так у нього багато енергії, але все-таки він дитина. І аналогічно важку буде наприклад одній матері покращувати усіх, хоча це часте явлення.

Якщо ви тут почули щось спільне, що є у вашому житті, можливо те що зачіпає вас, і те місце, там де болить. Якщо ви хочете дихати на повні груди, повітрям щастя і любові, і вдихати його в дорогих вам людей. Тоді зверніться до мене, (напишіть, чи зателефонуйте), але я не зміню ваше життя, я допоможу вам, змінити його на краще.! Буду вдячний за лайк, репост, усмішку на вашому обличчі! Щастя вам і любові!

 

Поделиться в соц. сетях

Схожі статті