Практикуючий психолог

Консультації Жінок.

Ви знаєте, що Найчастіше  саме жінки   звертаються за допомогою чи підтримкою.

Питання які часто їх хвилюють пов’язані з усіма сферами їхнього житті, це і робота, стосунки, діти, краса, відпочинок, здоров’я, щастя комфорт. Підтримка, допомога, ресурс.
Робота Полягає у наданні опори, і потрібної підтримки протилежній статті. Розуміння, що ти поруч, що вона може бути собою, і навіть якщо уже давно вона сильна, то тут може бути й слабкою. Також на кожній зустрічі важливо давати ресурс,  перефразування і розуміння  її емоцій, які зазвичай мають дуже вагомий характер у роботі як із жінками та й загалом.

У моїй практиці, саме жінки є ініціатором того, щоб у їхньому, і дуже часто у житті їхніх близьких, — життя покращилось. Жінка справді часто виступає берегинею своєї сім’ї, а потім і інколи себе. Мені важливо зрозуміти її й дати зрозуміти їй що я її розумію.

Якщо ви тут почули щось спільне, що є у вашому житті, можливо те що зачіпає вас, і те місце, там де болить. Якщо ви хочете дихати на повні груди, повітрям щастя і любові, і вдихати його в дорогих вам людей. Тоді зверніться до мене, (напишіть, чи зателефонуйте), але я не зміню ваше життя, я допоможу вам, змінити його на краще.! Буду вдячний за лайк, репост, усмішку на вашому обличчі! Щастя вам і любові!

Поделиться в соц. сетях

Схожі статті